Artystyczne paznokcie

Posted | 0 komnetarzy

Artystyczne paznokcie

Rośnie popularność nieco bardziej zaawansowanych sposobów na upiększanie kobiecych paznokci. Przybywa pracowni kosmetycznych, które malowanie i dekorowanie keratynowych płytek podnoszą systematycznie do rangi sztuki.

Moda na nails art przyszła do Polski oczywiście z Zachodu, a na jej globalny rozwój mocno wpłynął internet. W sieci powstała masa blogów oraz facebookowych profili, na których można oglądać fotografie wzorzystych paznokci udekorowanych przez artystki-amatorki.

Są również organizowane warsztaty i kursy, w czasie których każda pani może zapoznać się ze sposobami projektowania oraz kreowania efektownych wzorków. Wirtualna promocja talentów sprawiła, że zaczęły zgłaszać się chętne panie, gotowe zapłacić za magiczną przemianę ich paznokci. Tak zrodziła się nowa gałąź upiększających usług.

Aby nie stracić pozycji rynkowej, kosmetyczki zawodowo zajmujące się manikiurem i dbaniem o kobiece dłonie, postanowiły się dokształcić. Dziś coraz więcej salonów oferuje usługi w zakresie nails art, a klientki mogą wybierać z setek gotowych wzorów lub zgłaszać własne pomysły.

Zaczyna to wyglądać nieco podobnie do tego, co dzieje się w studiach tatuażu, choć inny jest oczywiście charakter tej sztuki, a także jej trwałość. Tatuaż ma się na całe życie, natomiast paznokcie można zmieniać do woli.

Osoby zainteresowane tematem mogą podejmować samodzielne próby. W sieci znajdą mnóstwo wzorów, które można wypróbować samemu lub w gronie koleżanek. To świetna zabawa i alternatywny sposób na dekorację paznokci.

medykamenty manicure hybrydowy gocław

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *